Vítejte,vážení návštěvníci,

dostali jste se na stránky,které se zabývají modely lodí,lépe řečeno modely historických plachetnic.

Smyslem stránek je ukázat krásu a eleganci historických plachetnic,protože není v lidské historii činnost,která by si

zasluhovala větší pozornosti.Již jen z toho důvodu,že první opravdové lodě začali stavět již egypťané.A za těch několik stovek let člověk dovedl

tato první primitivní plavidla k naprosté dokonalosti a kráse.

                

 

 

Proto se pokusím postupným doplňováním pomoci alespoň teorií a radou,jak se dopracovat ke svému vlastnímu modelu lodi.Protože ono to zase tak těžké není,jak si hodně lidí myslí.Chce to je chuť,čas a trpělivost.

 

 

                                                                                    Kopape

 

                         

Novinky

01.01.2011 22:36

Leden 2010

 

Přeji všem návštěvníkům vše nejlepší v roce 2011 a modelářům hodně úspěchů při stavbě modelů.

Pevně doufám,že věci,které jsem pro tento rok připravil a připravuji,Vás všechny zaujmou.První letošní novinka je rozšíření E-shopu o nabídku plánů.Během roku se celý e-shop rozšíří tak,aby byl schopen nabídnout vše,co potřebujete ke stavbě modelů.

Další věc,kterou pro letošek připravuji snad zaujme nejen modeláře,pátrající po podkladech,ale i ostatní návštěvníky,kteří se chtějí,nebo potřebují dozvědět něco o lodích.Prozatím pochopitelně nebudu konkrétnější.Snad jen to,že se jedná o věc,která na českém internetu není.A je třeba navštívit zahraniční weby.

Ale prvotním úkolem je rozběhnout a zkvalitnit e-shop.Proto Vás prosím,v případě jakéhokoliv problému,nespokojenosti,nebo nejasnosti,neváhejte a pište.

Děkuji za vaši návštěvu.Kopape

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode